[Provocare] Toti userii

Numele celui/celor provocat(i): toti userii
Tipul Provocarii: user vs all
Continutul: 1 avatar
Tema lucrarii: spartan warrior
Dimensiuni: cat pentru avatar
Render: https://i.imgur.com/fSftmjo.jpg (aici ramane la skill ul vostru sa stergeti textul de pe el )
Tipul lucrarii: puteti folosi orice program de editare , Photoshop, Ae etc. dar photoshop sa fie obligatoriu
Timpul competitiei: pai pana miercuri seara 13/05/2020 ora 20:00 astept participantii sa accepte si un doritor sa primeasca lucrarile si, de joi seara sau vineri , maxim, incepe votul (ora o alege cel cel primeste lucrarile) si va dura pana Duminica seara ora 21:00
Primul la(numar de voturi): cine atinge 6 voturi castiga, in caz ca nimeni nu atinge 6 voturi, se va alege castigator cel care a astrans cele mai multe pana duminica seara.

Re: [Provocare] Toti userii

Votez v2 pentru text si efect , insa si v3 arata binisor , textul ala nu prea merge acolo, felicitari tuturor.
Imagine
Owner : Leeds.oneplay.ro
Co-Adminstrator : Zm.oneplay.ro

Re: [Provocare] Toti userii

Votez V2 pt ca e numele meu normal :troll: glumesc..votez v2 pentru ca imi place acel efect de scantei de jos dar si textul e facut frumos...si v3 imi place ca acel efect de "arsura" pe scut dar si v1 e faina ca e mai intunecata,pe placul meu.V2 ramane,cum am zis.
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Provocari”